Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 грудня, 09:54:58

Вироком суду призначено покарання мешканцю одного з сіл Чернігівського району та області за вчинення домашнього насильства щодо своєї матері

08.11.2022   15:37Агенцiя

Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова від 27.10.2022 жителя одного з сіл Чернігівського району та області визнано винним у вчиненні домашнього насильства, тобто в умисному систематичному вчиненні психологічного насильства щодо своєї матері, що призвело до психологічних страждань та погіршення якості життя потерпілої особи (ст. 126-1 КК України).

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено, щоз 13.06.2021 по 17.05.2022 місцевий мешканець, 1972 р.н., діючи в порушення вимог  ст. 28 Конституції України, згідно якої кожен має право на повагу до його гідності, а також в порушення вимог Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», умисно, систематично вчиняв психологічне насильство по відношенню до своєї матері,  з якою проживає в одному будинку, а саме ображав її  нецензурною лайкою, погрожував фізичною розправою, чим завдав шкоди психічному здоров’ю потерпілої, за що 6 разів впродовж вказаного періоду притягувався до адміністративної відповідальності за вчинення насильства в сім’ї.
В подальшому, 17.05.2022 чоловіком знову було вчинено психологічне насильство відносно своєї матері аналогічного характеру, що й потягло за собою вже факт настання кримінальної відповідальності за такі дії, враховуючи систематичність його протиправної поведінки відносно матері до цього.
    З урахуванням визнання вини, щирого каяття та активного сприяння розкриттю злочину обвинуваченим, судом призначено покарання у виді 200 годин громадських робіт та застосовано обмежувальний захід у вигляді направлення для проходження програми для кривдників строком на 3 місяці

    
За інформацією Чернігівської окружної прокуратури

 

Останні новини Чернігівщини

“BissQuit”: “Jazz-Куліса vol. XVII”

“BissQuit”: “Jazz-Куліса vol. XVII” 09:44

Оновлений склад — і нова концертна програма! Проєкт Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” ще раз підкреслює: “Джаз — музика вільних людей!”. Це гасло під час війни як ніколи актуальне.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події,  зареєстровані на території  області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані на території області за минулу добу 09:34

Протягом минулої доби зареєстровано 16 небезпечних подій, а саме: 15 пожеж,та 1 випадок загибелі на водних об’єктах. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.

6 грудня: Цей день в Україні та в світі

6 грудня: Цей день в Україні та в світі 09:31

ДЕНЬ 286 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 286 RUSSIAN AGRESSION

«Ви фантастичні! Ви — герої!»: В’ячеслав Чаус — волонтерам області 19:25

Допомога цивільним і військовим, розбір зруйнованих будинків і відбудова пошкоджених… Це не робота і не обов’язок, це поклик серця, щире прагнення підтримати тих, хто цього потребує, навіть ризикуючи своїм життям… Це волонтерство, що набуло особливо великого розмаху як в Україні, так і на Чернігівщині зокрема, після повномасштабного нападу ворожого сусіда.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:22

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 5 осіб постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини