Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 серпня, 18:07:37

Рятувально-водолазна служба області отримала чергову допомогу від USAID

08.11.2022   10:23Агенцiя

Від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) підрозділам рятувально-водолазної служби області передали сьогодні чергову партію допомоги. Цього разу — компресори для зарядки повітрям балонів, а також спорядження для роботи водолазів.

    «Ми дуже вдячні американському народу, безпосередньо організації USAID, за постійну підтримку Чернігівської області. Зокрема, значну суму виділено на допомогу нашим рятувальникам, — зазначив народний депутат України Сергій Гривко. — Дуже багато ще відкритих питань. Адже Чернігівщина, на жаль, — під постійними ударами російської федерації».

Подякував за допомогу міжнародним партнерам і заступник начальника Чернігівської ОВА Дмитро Синенко:

    «Завдяки USAID нам вдалося відновити матеріальну базу рятувальників на водних об'єктах. Це дуже важливо, бо і під час бойових дій на території Чернігівщини, і після звільнення регіону від ворогів водолази не тільки виконували свої повсякденні обов’язки, а й допомагали з доставкою необхідних вантажів у громади, переправляли самих людей».

Таке оновлення стало результатом співпраці Чернігівської ОВА, волонтерів та міжнародних партнерів.

Нагадаємо, у вересні також завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку в область на понад три мільйони гривень передали гідрокостюми, мотори, лафети, інше необхідне спорядження.

Читати також: Рятувально-водолазну службу області укомплектували спорядженням європейського зразка.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини