Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 23:35:14

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 76 осіб з COVID-19

06.11.2022   12:47Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 4 листопада в області зареєстровано 914 активних випадків коронавірусної хвороби.

Амбулаторно лікуються 805 хворих. Ще 109 — стаціонарно у закладах охорони здоров’я. Зокрема у Чернігівському районі — 49 пацієнтів (м. Чернігів — 21), Ніжинському — 27, Корюківському — 14, Прилуцькому — 13 та Новгород-Сіверському — 6.

Загалом за тиждень було госпіталізовано 76 хворих, виписано — 96 одужалих. Нині на кисневій періодичній підтримці перебувають 49 осіб.

Нагадуємо, що вакцинація — єдиний спосіб не допустити погіршення епідемічної ситуації, а також убезпечитися від важкого перебігу хвороби чи смерті від COVID-19. Нині фіксується збільшення рівня захворюваності, тож записуйтеся на щеплення, щоб вберегти своє життя і здоров’я, а також — людей поруч.

На 4 листопада в області проведено 875 176 щеплень проти Covid. Повну вакцинацію мають 394 343 особи. З-поміж них 237 осіб отримали додаткову дозу, 69 578 — бустерну та 2 599 — дві бустерні.

На період воєнного стану українці можуть отримати безоплатні медичні консультації від національного контакт-центру Міністерства охорони здоров’я. Щоб отримати онлайн-допомогу від фахівців різних спеціальностей чи відповіді на актуальні питання у сфері охорони здоров'я, потрібно звернутися за номером 0-800-60-20-19.

За повідомленням Управління охорони здоров’я
Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.