Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 лютого, 02:52:12

Чернігівська область: рятувальники проводять цікаві заходи з мінної безпеки для підростаючого покоління

03.11.2022   11:17Агенцiя

Щоденно працівники районних підрозділів Головного управління ДСНСв закладах загальної середньої та дошкільної освітипроводять інформаційні заходи для підростаючого покоління з використанням методичних матеріалів, спільно розроблених фахівцями UNICEF та ДСНС України.

    Під час зустрічейрятувальники насамперед наголошують,що слід чітко засвоїти основні правила- в жодному разі нічого не чіпати на вулиці, у транспорті, адже небезпечна вибухівка може бути замаскована в іграшки, яскраві пакунки, гаманці, торбинки тощо. Фахівці ДСНС надаютьучням та вихованцям закладів освітипопереджувальні листівки, цікаві розмальовки, розвиваючі ігри, буклети, наліпки та лабіринти, які  не залишають байдужою жодну дитину.Дітлахи ж у свою чергу пообіцяли фахівцям Служби порятунку детально опрацювати всі подаровані їм тематичні матеріали та у подальшому дотримуватись заходів з мінної безпеки.
    Також для вивчення з дітьми правил безпеки життєдіяльності під час навчального процесу, а також оновлення існуючих інформаційних стендів й куточків в закладах освіти,рятувальники передали керівникам і педагогамметодичні матеріалита агітаційні плакати.


ГУ ДСНС України у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18

Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16

До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.

«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».

Надзвичайні події в області за останню добу 10:09

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06

Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини