Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 22:19:55

До Всесвітнього Дня інвалідів

03.12.2012   18:29Агенцiя

3 грудня відбулась конференція на тему “Інклюзивне виховання – інклюзивна освіта: сучасні реалії та перспективи розвитку”, організована Чернігівською міською асоціацією “Конкордія” за підтримки Чернігівського державного технологічного університету та управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

Конференція відбулась у рамках реалізації проекту “Інклюзивна програма щодо ініціювання батьками розвитку активного та безпечного дозвілля дітей та молоді”, що здійснюється Чернігівською міською асоціацією “Конкордія” за фінансової підтримки з обласного бюджету на виконання програми розвитку інститутів громадянського суспільства на 2012–2015 роки “Чернігівська громада”.

Учасники конференції обговорили основні аспекти організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах регіону, зупинившись, зокрема, на впровадженні інклюзивних моделей виховання через систему солідарної відповідальності між громадськими організаціями, органами влади, батьками та представниками громадськості.


За повідомленням управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 553 нових випадки COVID-19

Виявлено 553 нових випадки COVID-19 17:40

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 листопада в області зафіксовано 553 нових випадки COVID-19.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". ФОТОрепортаж 13:10

У середу, 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок на Чернігівщині стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику 12:38

13 листопада на будинку №7 по вулиці Родімцева міста Чернігів, відкрили меморіальну дошку підпільнику часів Другої Світової війни Олександру Дмитровичу Михайленку.

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА 12:28

У січні–вересні 2020 р. обсяг капітальних інвестицій підприємств та організацій Чернігівщини становив 3638 млн.грн. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.