Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 14:20:37

До Всесвітнього Дня інвалідів

03.12.2012   18:29Агенцiя

3 грудня відбулась конференція на тему “Інклюзивне виховання – інклюзивна освіта: сучасні реалії та перспективи розвитку”, організована Чернігівською міською асоціацією “Конкордія” за підтримки Чернігівського державного технологічного університету та управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

Конференція відбулась у рамках реалізації проекту “Інклюзивна програма щодо ініціювання батьками розвитку активного та безпечного дозвілля дітей та молоді”, що здійснюється Чернігівською міською асоціацією “Конкордія” за фінансової підтримки з обласного бюджету на виконання програми розвитку інститутів громадянського суспільства на 2012–2015 роки “Чернігівська громада”.

Учасники конференції обговорили основні аспекти організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах регіону, зупинившись, зокрема, на впровадженні інклюзивних моделей виховання через систему солідарної відповідальності між громадськими організаціями, органами влади, батьками та представниками громадськості.


За повідомленням управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості допомагає здобути затребувану на ринку праці професію

Служба зайнятості допомагає здобути затребувану на ринку праці професію 13:36

А чи знаєте ви, що в службі зайнятості можна безкоштовно здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію? Протягом січня-жовтня 2019 року на Чернігівщині майже 3 тисячі безробітних громадян скористалися цією можливістю.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:32

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 11 листопада до 8:00 12 листопада 2019 року.

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем 09:16

Продовжуємо впроваджувати сучасні підходи у безпеці дорожнього руху. Цьогоріч на автошляхах державного значення Чернігівської області буде встановлено одинадцять демпферних систем - амортизаційних пристроїв, що слугують для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини