Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 21:31:29

До 21-ї річниці Збройних сил України у Чернігові відбулось нагородження переможців фотоконкурсу “Підростають козаки”

03.12.2012   16:33

У Чернігові відбулось нагородження переможців фотоконкурсу Центрального друкованого органу Міністерства оборони України журналу “Військо України” “Підростають козаки”.

– Чи є в Україні молоді патріоти? Чи підростає гідна заміна старшим поколінням? Відповісти на ці питання ми намагалися разом з читачами, на сторінках журналу у фотоконкурсі “Підростають Козаки”. Зараз ми можемо з впевненістю сказати, що в Україні чимало молодих людей, які щиро цікавляться історією рідного краю та є гідними продовжувачами славетних козацьких традицій нашого народу, – розповів заступник головного редактора центрального друкованого органу Міністерства оборони України, журналу “Військо України” полковник Валентин Буряченко.

За цей час редакція отримала чимало цікавих фоторобіт. Власне, оригінальність, нестандартність, якість виконання та актуальність вилилися у світлини, які ми друкували на шпальтах “Війська України”. Сьогодні вже визначені переможці.

За трьома номінаціями “Гарне навчання – краще майбутнє України”, “Готуємось до захисту Вітчизни” та “Нащадки доблесті Богдана”, переможцями конкурсу стали Василь Батанов із Севастополя – фото під назвою “Море в очах”, киянин Сергій Попсуєвич, з фото під назвою “Чоловіча розмова”. У номінації “Нащадки доблесті Богдана” перемогла фоторобота Олександра Урбана із Києва, під назвою “Проміняв жінку на тютюн та люльку”.

Переможці цього фотоконкурсу з Чернігівщини, Віктор Кошмал з фото “Майбутній захисник” і Віталій Кирилов зі світлиною “На площадці танцювальній – 41-й рік” вже отримали Почесні дипломи від “Війська України”. Незабаром нагороди отримають інші фотомитці.

– Коли побачив роботи професійних фотографів та аматорів, щиро кажучи, вразило… Переглянувши світлини учасників фотоконкурсу, я зробив власний висновок щодо майбутнього нації! А нехай хтось тільки спробує мене переконати, що на нашій землі немає патріотів – не повірю!, – підкреслив меценат фотоконкурсу, почесний президент Благодійного фонду імені двічі Героя Радянського Союзу О.Г.Молодчого Олександр Шкурат.

Почин журналістів “Війська України” також підтримав отаман Спасо-Преображенського полку МГО “Козацтво Запорізьке” генерал-полковник козацтва Сергій Півченко та Верховний отаман України і діаспори цієї громадської організації Дмитро Сагайдак.
 

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».