Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 12:35:36

До 21-ї річниці Збройних сил України у Чернігові відбулось нагородження переможців фотоконкурсу “Підростають козаки”

03.12.2012   16:33

У Чернігові відбулось нагородження переможців фотоконкурсу Центрального друкованого органу Міністерства оборони України журналу “Військо України” “Підростають козаки”.

– Чи є в Україні молоді патріоти? Чи підростає гідна заміна старшим поколінням? Відповісти на ці питання ми намагалися разом з читачами, на сторінках журналу у фотоконкурсі “Підростають Козаки”. Зараз ми можемо з впевненістю сказати, що в Україні чимало молодих людей, які щиро цікавляться історією рідного краю та є гідними продовжувачами славетних козацьких традицій нашого народу, – розповів заступник головного редактора центрального друкованого органу Міністерства оборони України, журналу “Військо України” полковник Валентин Буряченко.

За цей час редакція отримала чимало цікавих фоторобіт. Власне, оригінальність, нестандартність, якість виконання та актуальність вилилися у світлини, які ми друкували на шпальтах “Війська України”. Сьогодні вже визначені переможці.

За трьома номінаціями “Гарне навчання – краще майбутнє України”, “Готуємось до захисту Вітчизни” та “Нащадки доблесті Богдана”, переможцями конкурсу стали Василь Батанов із Севастополя – фото під назвою “Море в очах”, киянин Сергій Попсуєвич, з фото під назвою “Чоловіча розмова”. У номінації “Нащадки доблесті Богдана” перемогла фоторобота Олександра Урбана із Києва, під назвою “Проміняв жінку на тютюн та люльку”.

Переможці цього фотоконкурсу з Чернігівщини, Віктор Кошмал з фото “Майбутній захисник” і Віталій Кирилов зі світлиною “На площадці танцювальній – 41-й рік” вже отримали Почесні дипломи від “Війська України”. Незабаром нагороди отримають інші фотомитці.

– Коли побачив роботи професійних фотографів та аматорів, щиро кажучи, вразило… Переглянувши світлини учасників фотоконкурсу, я зробив власний висновок щодо майбутнього нації! А нехай хтось тільки спробує мене переконати, що на нашій землі немає патріотів – не повірю!, – підкреслив меценат фотоконкурсу, почесний президент Благодійного фонду імені двічі Героя Радянського Союзу О.Г.Молодчого Олександр Шкурат.

Почин журналістів “Війська України” також підтримав отаман Спасо-Преображенського полку МГО “Козацтво Запорізьке” генерал-полковник козацтва Сергій Півченко та Верховний отаман України і діаспори цієї громадської організації Дмитро Сагайдак.
 

Останні новини Чернігівщини

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА 12:28

У січні–вересні 2020 р. обсяг капітальних інвестицій підприємств та організацій Чернігівщини становив 3638 млн.грн. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

Кабмін виділив 60 мільйонів на забезпечення киснем лікарень Чернігівщини

Кабмін виділив 60 мільйонів на забезпечення киснем лікарень Чернігівщини 12:21

Кабінет Міністрів прийняв рішення про перерозподіл субвенції для забезпечення киснем медичних установ в Чернігівській області.

На другу сесію Чернігівської міськради виноситься більше 40 питань

На другу сесію Чернігівської міськради виноситься більше 40 питань 11:21

Погоджувальна рада узгодила їх перелік.

Обрано голову, заступника голови та затверджені результати виборів депутатів Ніжинської райради

Обрано голову, заступника голови та затверджені результати виборів депутатів Ніжинської райради 11:14

Відбулась установча сесія новообраної Ніжинської районної ради VІІІ скликання. Результати виборів депутатів районної ради, що відбулись 25 жовтня, оголосила голова районної ТВК Вікторія Пархоменко.