Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за минулу добу
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
МНС
Дорожньо-транспортні пригоди – 1:
- в м. Ніжині по вул. Прилуцькій, 10 о 18 год. 35 хв. 31 жовтня водій автомобіля «Skoda Octavia» не надав перевагу в русі пішоходу та здійснив наїзд на нього. У результаті ДТП пішохід отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована до Ніжинської центральної міської лікарні.
Пожежі в житловому секторі – 4:
- в м. Корюківка по пров. Мічуріна, 4 о 10 год. 19 хв. 31 жовтня сталася пожежа житлового будинку (9х9 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено перекриття на площі 2 кв.м. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей.
- в м. Бахмач Ніжинського району (Бахмацька ТГ) о по вул. Виноградній, 6 14 год. 50 хв. 31 жовтня сталася пожежа господарчої будівлі (5х10 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю на площі 40 кв.м, перекриття та стіни на площі 12 кв.м та надвірну споруду, пошкоджено стіни та перекриття на площі 35 кв.м. Ймовірна причина – необережність під час куріння.
- в м. Корюківка по вул. Українській, 41 о 17 год. 24 хв. 31 жовтня сталася пожежа господарчої будівлі (4х6 м, стіни з газоблоку, покрівля металева). Вогнем знищено покрівлю та перекриття. Причина та збиток встановлюються.
- в с. Куликівка Чернігівського району Тупичівська ТГ по вул. Подільській, 129 о 20 год. 15 хв. 31 жовтня сталася пожежа лазні (4х4 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено лазню. Причина та збиток встановлюються.
Виявлення та знешкодження боєприпасів:
Протягом доби здійснено 9 залучень піротехнічних розрахунків, за результатами яких виявлено, вилучено та перевезено до місця тимчасового збору 72 ВНП (з початку проведення робіт – 47567 ВНП).
Останні новини Чернігівщини
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.