Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 01:17:19

Збережемо ялинки!

03.12.2012   15:58Агенцiя

Незабаром до нас завітає Новий, 2013 рік

elki

elki

Тому, з метою запобігання незаконному вирубуванню хвойних насаджень у лісових масивах Чернігівської області в передноворічний період та впровадження централізації реалізації новорічних ялинок, згідно зі ст.ст. 16, 21 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", ст.ст. 19, 31 Лісового кодексу України, головою обласної державної адміністрації видано розпорядження щодо комплексу заходів щодо реалізації новорічних ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період.

Представники Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Чернігівській області візьмуть участь у роботі штабу для організації і проведення природоохоронних заходів на території області. В складі штабу також візьмуть участь представники лісогосподарських підприємств, органів внутрішніх справ, екоінспекцій.
Також хочемо нагадати про збереження хвойних дерев у передноворічний період, адже вирубуються тисячі гектарів лісу, знищуються ялинки та сосни задля недовгого їх віку в оселях громадян.

Альтернатива живим ялинкам і соснам існує. Наприклад, дерева, які продаються в горщиках, а після новорічних свят стоятимуть у дворі або на дачі, або штучні ялинки, що служитимуть набагато довше. Можна сплести з гілок гарні композиції та прикрасити їх за своїм смаком. Дітлахам набагато цікавіше побачити гарну, живу ялинку в парку або на прогулянці в лісі.

Давайте зробимо своє свято гарним не завдаючи шкоду природі!

Довідково: Для громадян, котрі хочуть самотужки заготовити новорічну ялинку в лісі повідомляємо, що незаконна порубка і пошкодження дерев і чагарників; знищення або пошкодження лісових культур, сіянців або саджанців у лісових розсадниках і на плантаціях, а також молодняка природного походження і самосіву на площах, призначених під лісовідновлення тягне за собою накладення штрафу на громадян у розмірі до 170 грн., на посадових осіб - від 119 до 204 грн. (згідно статті 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення).


Наталія Радченко, заступник начальника відділу - прес-служба Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.