Безробітні Ніжинщини допомагають комунальникам
Восени різнобарвні дерева прикрашають та радують містян. Проте ми рідко помічаємо тих, хто прибирає опале листя і робить наші населені пункти чистими та гарними. Наразі в комунальників «гаряча пора». Прибирати опале листя, сміття, впорядковувати території їм допомагають безробітні.
Так, на Ніжинщині цього року безробітні за направленням служби зайнятості працюють на громадських роботах у Лосинівській селищній, Крутівській і Талалаївській сільських радах та таких комунальних підприємствах: «Керуюча компанія «Північна», «Вікторія», «Альянс», «Служба Єдиного Замовника». Вони впорядковують кладовища, парки, вулиці, придорожні смуги, прибирають стихійні сміттєзвалища, наводять лад біля пам’ятників та меморіалів. На території Крутівської сільської ради безробітні допомагали відновлювати міст через місцеву річку, підірваний під час активних бойових дій на Чернігівщині, а ще - ремонтувати школу та дитячий садок, що були пошкоджені в окупацію.
Загалом цього року на Чернігівщині до громадських робіт було залучено 1001 безробітний.
Фахівці служби зайнятості зазначають: важливим є не лише те, що люди, котрі працюють на оплачуваних громадських роботах за направленням служби зайнятості, приносять користь своєму рідному краю та громаді, а й те, що у них з’являється можливість заробити гроші для утримання сімей, нехай і невеликі, проте чесною і потрібною суспільству працею.
З питань організації громадських та інших робіт тимчасового характеру звертайтеся за телефоном (0462)77-90-25 або на наш канал онлайн-підтримки в Telegram: https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv
Чернігівський обласний центр зайнятості
Останні новини Чернігівщини
Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24
У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.
Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26
Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.
Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44
Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.
Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22
З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.
Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47
У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.