За вчинення домашнього насильства над співмешканкою, засуджено кривдника
За принципової позиції Прилуцької окружної прокуратури, Ічнянським районним судом ухвалено обвинувальний вирок відносно 36- річного чоловіка за фактом вчинення злочину, передбаченого ст. 126-1 Кримінального кодексу України.
Установлено, що кривдник проживав спільно зі співмешканкою та спільними дітьми. Останній умисно, систематично вчиняв по відношенню до співмешканки психологічне насильство, яке виражалось у словесних образах, нецензурних лайках, приниженнях співмешканки, які призвели до погіршення якості її життя, періодично виникаючих емоційних переживань негативного спектру.
Крім того установлено, що чоловік неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за ст. 173-2 КУпАП за вчинення домашнього насильства.
Зазначенні обставини повністю доведені у суді стороною обвинувачення. Суд визнав кривдника винним, у вчинені злочину, передбаченого ст. 126-1 Кримінального кодексу України, – домашнє насильство, тобто умисне систематичне вчинення психологічного насильства щодо іншої особи, з якою винний перебуває у сімейних відносинах, що призводить до психологічних страждань, погіршення якості життя потерпілої особи, та призначив останньому покарання у виді 200 годин громадських робіт.
Прилуцька окружна прокуратура
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression