Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 грудня, 09:41:13

Судові охоронці Чернігівщини підвищували професійну майстерність спільно з нацгвардійцями

25.10.2022   09:03Агенцiя

Співробітники територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області завершили минулий тиждень проведенням спільного з військовою частиною 3082 Національної гвардії України тактико-спеціального навчання. Місцем проведення вишколу став Чернігівський районний суд Чернігівської області.

На меті занять – не лише вдосконалення знань та навичок співробітників обох відомств, а й досягнення злагодженості і рішучості дій особового складу при виникненні екстремальних ситуацій в суді в умовах воєнного стану.

Зокрема, змоделювали і опрацювали дії особового складу при проявах неповаги до суду, під час спроби втечі засудженого з-під варти, при непокорі підсудного або засудженого у залі судового засідання. Акцентували увагу на особливостях дій нарядів під час оголошення повітряної тривоги, влучення ракет поблизу приміщення суду та інших нештатних ситуаціях.

Воєнний стан висуває ще більші вимоги до профпридатності співробітників силових та правоохоронних структур. Потрібно повсякчас бути пильними, морально стійкими, максимально зібраними та підготовленими до будь-якого розвитку подій, пов'язаних з порушеннями громадського порядку, під час повітряних тривог, обстрілів тощо. При цьому кожна дія співробітника Служби має бути виконана професійно та в межах законодавства.

Наступним етапом спільних тактико-спеціальних навчань став тренінг з тактичної медицини. Досвідчений інструктор представив судовим охоронцям базовий загальновійськовий курс медицини.

-      Однією з найбільш поширених причин бойових смертей є кровотеча. Буквально за 3 хвилини, при важкому пораненні, людина може втратити критичний обсяг крові 2,5 літри, після чого її врятувати майже неможливо, - зауважив нацгвардієць. Тому турнікет або джгут - в переліку найнеобхідніших речей, які завжди повинні бути під рукою. Важливим також є вибір турнікету. Щоб у критичний момент він не підвів і у вас був шанс зберегти життя собі або іншому.

Інструктор детально розповів про турнікети, різницю між ними, техніку накладання, плюси та мінуси під час використання в бойових умовах. Окрім того показав, яким має бути склад аптечки, а ще, як правильно реагувати під час поранення в різні частини тіла, як зупиняти кровотечу при різних видах поранень та провести евакуацію пораненого з поля бою.

Також на практиці було продемонстровано оцінку стану постраждалого за алгоритмом MARCH.

Однією з важливих складових базового протоколу тактичної медицини є безпека. Щоб прийняти вірне рішення і не постраждати самому, перш за все треба оцінити, чи є безпечним місце, де перебуває поранений, і які небезпеки можуть загрожувати тому, хто надаватиме допомогу.

Тактико-спеціальні навчання є невід'ємною складовою службової діяльності Служби судової охорони. Щоразу, відпрацьовуючи на різних об’єктах судової влади тактичні завдання, судові охоронці навчаються миттєво вживати заходів реагування і злагоджено діяти у разі ускладнення оперативної обстановки.

Вкрай необхідними в реаліях широкомасштабної війни стали й навички домедичної допомоги. Такі знання потрібні абсолютно кожному - щоб врятувати і бути врятованим, кажуть співробітники Служби судової охорони.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині формують Раду волонтерів

На Чернігівщині формують Раду волонтерів 09:39

Згідно з розпорядженням начальника обласної військової адміністрації В’ячеслава Чауса №447 від 06.12.2022 буде створено Раду волонтерів Чернігівської області.

 7 грудня: Цей день в Україні та в світі

7 грудня: Цей день в Україні та в світі 09:30

ДЕНЬ 287 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 287 RUSSIAN AGRESSION

У двох громадах Чернігівщини триває впровадження всеукраїнського проєкту «Вихователь безпеки»

У двох громадах Чернігівщини триває впровадження всеукраїнського проєкту «Вихователь безпеки» 21:11

У Ніжинській та Корюківській громадах області стартує пілотний проєкт «Вихователь безпеки у учнівському середовищі». Кандидати у вихователі безпеки вже пройшли навчання у м. Львові та наразі повернулися на свої робочі місця.

На Чернігівщині в дію знову вводиться графік відключень «три через шість»

На Чернігівщині в дію знову вводиться графік відключень «три через шість» 21:04

Графік відключень «три через шість» (три години електропостачання у групи є, потім на шість годин його обмежують) на Чернігівщині вводиться від сьогодні, 6 грудня із 17:00.

Чернігівська громада передала захисникам сертифікати на півмільйона гривень 21:03

Сьогодні, в День Збройних Сил України, крім слів вдячності та привітань на адресу наших військових, від імені громади Чернігова міський голова Владислав Атрошенко передав захисникам та захисницям грошові сертифікати.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини