Прем’єр-міністр ознайомився з процесом відновлення об’єктів інфраструктури на Чернігівщині
Під час робочої поїздки до Чернігівської області 22 жовтня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль оглянув відновлений після обстрілів дошкільний заклад освіти. Також Глава Уряду відвідав лікарню й центр соціально-психологічної реабілітації дітей, де ремонтні роботи наразі тривають.
«На відбудову об'єктів інфраструктури Чернігівської області Уряд загалом виділив понад 635 млн грн. За даними Мінрегіону, вже повністю завершено роботи на 124 об'єктах», — повідомив Прем’єр-міністр.
Очільник Уряду в межах робочої поїздки також зустрівся з волонтерами та вручив їм нагороди за вагомий особистий внесок у життєзабезпечення області.
«Чернігівщина однією з перших взяла на себе удар російського агресора. В умовах постійних артилерійських та ракетних обстрілів чимало мешканців області долучилися до волонтерського руху. Розвозили продукти, ліки, воду, забезпечували евакуацію. Ворог не очікував, що українці будуть настільки єдині», — підкреслив Денис Шмигаль і подякував волонтерам за їхню сміливість і добросердість.
Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.