Національна гаряча лінія «Доказово» - консультації фахівців про вакцинацію, грудне вигодовування та харчування дітей до 3 років
Продовжує працювати Національна гаряча лінія «Доказово», де можна отримати консультацію від фахівців про вакцинацію, грудне вигодовування та харчування дітей до 3 років.

Створена гаряча лінія Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Українським католицьким університетом за підтримки Міністерства охорони здоров’я та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у співпраці з ГО «Асоціація сімейних медичних сестер», ГО «Вакцинація».
Зателефонувати на номер телефону гарячої лінії 0 800 351 896 можна з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю. Дзвінки приймають медичні працівники – експерти з вакцинації, та консультанти з грудного вигодовування.
Фахівці консультують щодо:
Щеплення дітей та дорослих:
- вакцинації за національним календарем щеплень,
- рекомендованих щеплень,
- екстреної вакцинації (у разі травми чи укусу тварин),
- вакцинації проти COVID-19
Грудного вигодовування та харчування дітей до трьох років:
- підтримки та збереження грудного вигодовування,
- питного режиму дитини,
- введення прикорму,
- здорового харчування дітей до 3 років,
- здорового харчування жінок, які годують грудьми.
Дзвінки безоплатні зі стаціонарних телефонів та мобільних номерів усіх операторів в Україні.
Останні новини Чернігівщини
Послуги з охорони психічного здоров’я доступні на всіх рівнях медичної допомоги 10:17
Нині в Україні, навіть в умовах повномасштабної війни, доступні послуги з охорони ментального здоров’я на всіх рівнях медичної допомоги: амбулаторно, стаціонарно, у межах екстреної й спеціалізованої меддопомоги та реабілітаційних послуг, через мобільні мультидисциплінарні команди за місцем перебування.

Випадок сказу у Куликівській громаді! 10:03
В селі Хибалівка було зафіксовано сказ у домашнього собаки.
У Чернігівській гімназії №16 тривають ремонтно-відновлювальні роботи 10:01
У Чернігівській гімназії №16 активно проводяться ремонтно-відновлювальні роботи, спрямовані на покращення умов навчання та забезпечення безпеки учнів, повідомляє начальник управління освіти Василь Білогура.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:57
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.

14 травня: цей день в Україні і світі 08:52
ДЕНЬ 1176 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1176 RUSSIAN AGRESSION