Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 грудня, 10:02:51

На Чернігівщині ввели графіки обмеження споживання електроенергії та обмеження електричної потужності

20.10.2022   13:09Агенцiя

У Чернігівській області ввели графіки обмеження споживання електроенергії та графіки обмеження споживання електричної потужності. Дані обмеження не є віяловими відключеннями.

Про це повідомляє АТ «Чернігівобленерго».

«У зв’язку з виникненням дефіциту електричної енергії в Об’єднаній енергетичній системі України через пошкодження внаслідок російської агресії об’єктів енергетичної інфраструктури ОЕС України, блоків АЕС, ТЕС та ТЕЦ і зниження температури навколишнього середовища НЕК «Укренерго» погоджено з Міністерством енергетики України застосування графіків обмеження споживання електричної енергії (ГОЕ).

У разі неефективності застосування ГОЕ попередити відповідних операторів системи розподілу  та споживачів НЕК «Укренерго», що залучені до ГОЕ, про застосування графіків обмеження споживання електричної потужності (ГОП) у необхідному обсязі» – такого листа від директора з управління Об’єднаної енергетичної системи України АТ «Чернігівобленерго» отримало сьогодні о першій годині ночі.

«Із 7 години 20 жовтня до 22 години 21 жовтня на Чернігівщині введені графіки обмеження споживання електроенергії на величину 0,219 млн кВт*год на добу (це усі п’ять черг, які до них входять)», – пояснив т.в.о. начальника оперативно-диспетчерської служби АТ «Чернігівобленерго» Роман Горкавий.

О 8.54 від чергового диспетчерської служби регіонального диспетчерського центру центрального регіону НЕК «Укренерго» було отримано команду на введення і графіків обмеження електричної потужності першої та другої черги. О 9.18 туди додалися третя і четверта черги, о 9.47 – п’ята черга. Кожна з них – на 3,6 МВт потужності.

В АТ наголошують, що це графіки саме обмеження споживання, а не графіки аварійного відключення чи графіки погодинного відключення! Окрім того, стосуються вони в основному підприємств.

«Диспетчерська Товариства попереджає службу технічного аудиту і вона у свою чергу зв’язується з підприємствами, які входять до потрібної із черг графіків, щоб вони виконали обмеження певного обсягу,» – каже Роман Горкавий.

З його слів до черг ГОЕ і ГОП входять підприємства хімічної та нафтохімічної, металобудівної та металообробної, лісової та деревообробної, будівельної, легкої, харчової та інших промисловостей, а також інші непромислові споживачі.

У НЕК «Укренерго» впевнені – застосування таких прорахованих і контрольованих обмежень споживачів має посприяти збалансуванню роботи енергетичної системи. Однак споживачі мають бути готовими до того, що в майбутньому ситуація може погіршитися, адже із 10 жовтня українська енергосистема зазнала більших втрат, ніж за всі вісім місяців повномасштабної війни з росією. Однак не втрачаймо оптимізму – на нас обов’язково чекає Перемога, а разом із нею і покращення життя у всіх сферах.
 

priluki.city

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині формують Раду волонтерів

На Чернігівщині формують Раду волонтерів 09:39

Згідно з розпорядженням начальника обласної військової адміністрації В’ячеслава Чауса №447 від 06.12.2022 буде створено Раду волонтерів Чернігівської області.

 7 грудня: Цей день в Україні та в світі

7 грудня: Цей день в Україні та в світі 09:30

ДЕНЬ 287 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 287 RUSSIAN AGRESSION

У двох громадах Чернігівщини триває впровадження всеукраїнського проєкту «Вихователь безпеки»

У двох громадах Чернігівщини триває впровадження всеукраїнського проєкту «Вихователь безпеки» 21:11

У Ніжинській та Корюківській громадах області стартує пілотний проєкт «Вихователь безпеки у учнівському середовищі». Кандидати у вихователі безпеки вже пройшли навчання у м. Львові та наразі повернулися на свої робочі місця.

На Чернігівщині в дію знову вводиться графік відключень «три через шість»

На Чернігівщині в дію знову вводиться графік відключень «три через шість» 21:04

Графік відключень «три через шість» (три години електропостачання у групи є, потім на шість годин його обмежують) на Чернігівщині вводиться від сьогодні, 6 грудня із 17:00.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини