Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 23:17:50

На Чернігівщину надійшла гуманітарна допомога з Німеччини

19.10.2022   09:02Агенцiя

Благодійна організація "Sauerland Hilfe", що в німецькому місті Арнсберг, підтримувала Чернігівську область під час активних бойових дій.

Тоді українські волонтери з "Sauerland Hilfe" передавали генератори, харчові продукти, теплі речі. Днями на Чернігівщину з Арнсберга надійшла чергова партія гуманітарної допомоги.
«Практично все отримане передали в Козелецький геріатричний пансіонат, зокрема, інвалідні візки, засоби гігієни, постільну білизну. Крім того, три багатофункціональні ліжка «поїхали» в Коропську центральну лікарню, — прокоментував перший заступник начальника ОВА Костянтин Мегем. —  Ми дуже вдячні Павлу та Іванні Акименкам, які переймаються проблемами області й продовжують нас підтримувати необхідними речами».

До слова, медичні ліжка облаштовані електроприводом і ортопедичними матрацами.
Серед отриманого — корм для тварин, що буде переданий волонтерам, які опікуються бездомними тваринами.
 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини