Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 грудня, 02:06:57

Ворог стріляв із мінометів та скидав боєприпаси із БПЛА: ситуація на Чернігівщині на ранок 19 жовтня

19.10.2022   08:42Агенцiя

За останню добу російська армія продовжувала обстріли прикордонних громад Чернігівської області.

Так, вдень 18 жовтня після 17 год. із мінометів росіяни стріляли по околицях села Гай Новгород-Сіверської громади. Тут нарахували 10 вибухів.

У це же час ворог використав безпілотник і скинув боєприпас по території неподалік села Блешня Семенівської громади Новгород-Сіверського району.

Близько опівночі російська армія із мінометів обстрілювала територію біля села Хрінівка Сновської громади (на межі Чернігівського та Корюківського районів). Тут зафіксували 8 вибухів.

Інформація про втрати чи руйнування не надходила.

Що стосується сусудньої Сумської області, то тут більше обстрілів із боку росії. За останню добу повідомляють про 4 обстріли. Двоє загиблих і поранений. Загалом за добу було 64 приходи.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини