Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 16 жовтня по 8:00 17 жовтня 2022 року
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди, 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждало.
Дорожньо-транспортні пригоди – 3:
- на автодорозі (Київ-Суми-Юнаківка), в с. Нова Басань по вул. Шевченка 34, о 16 год. 56 хв. 16 жовтня, водій автомобіля "Volkswagen Touareg", не впорався з керуванням, виїхав на зустрічну смугу руху де здійснив наїзд на електроопору та на велосипедиста. Після скоєння ДТП водій автомобіля покинув місце ДТП, розшуканий знаходився в стані алкогольного сп’яніння. В результаті ДТП велосипедист доставлений до Бобровицької ЦРЛ .
- на 58 км а/д «Кіпті-Глухів-Бачівськ», Ніжинського р-ну, о 17 год. 41 хв. 16 жовтня, водій автомобіля "Renault Sandero", не врахував дорожню обстановку в результаті чого здійснив зіткнення з насипом на проїзній частині, та перелетів його. В результаті ДТП водій отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Ніжинської ЦМЛ.
- в с. Топчіївка, вул. Нова, 25, Чернігівського району, близько 18 год. 13 хв. 16 жовтня, водій автомобіля "Renault Megan", не впорався з керуванням, виїхав за межі проїжджої частини в лісосмугу де здійснив зіткнення з деревом та перекинувся. В результаті ДТП водія госпіталізовано до Чернігівської МЛ №2, а пасажир помер на місці пригоди.
Пожежі – 3:
пожежі в житловому секторі – 2:
- в м. Чернігів, просп. Перемоги, 22 об 11 год. 00 хв. 16 жовтня, в підвальному приміщенні двоповерхового багатоквартирного житлового будинку сталася пожежа споруди господарського призначення. Вогнем пошкоджено електромережу, облицювання стін та стелі, майно. Причина - коротке замикання електромережі.
- в с. Довжик, вул. Любецька, 28 Чернігівського району Новобілоуська ТГ,
о 21 год. 10 хв. 16 жовтня, сталася пожежа житлового будинку (7х8 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено внутрішнє облицювання стін, майно. Причина та збиток - встановлюються.
інші пожежі –1 :
- в м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 57К о 01 год. 30 хв. 17 жовтня, сталася пожежа складської будівлі (10х50 м, стіни цегляні, покрівля металева) з приміщенням для технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів. Вогнем знищено 50 куб.м дров, пошкоджено конструктивні елементи покрівлі на площі 500 кв.м, внутрішнє облицювання стін, твердопаливний котел, комунікації, обладнання та комплектуючі для транспортних засобів. Причина та збиток - встановлюються.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 11-14 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 13 мкр/год., Прилуки – 14 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 13 мкр/год, Семенівка – 12 мкр/год., Сновськ – 12 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 16 жовтня по 20 годину 17 жовтня очікується . Мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер південно-західний 5-10 м/с. Температура по області вночі 2- 3º тепла, вдень 12-17º тепла.
По м. Чернігову. Мінлива хмарність, без істотних опадів. Температура вночі 0-2º, вдень 15-17º тепла.
Департамент з питань цивільного захисту та оборонної
роботи Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.