Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 листопада, 22:50:15

Прилуцькою окружною прокуратурою забезпечено надходження коштів до бюджету громади

14.10.2022   14:13Агенцiя

Прилуцькою окружною прокуратурою забезпечено виконання рішення суду, яким задоволено позовні вимоги прокуратури в інтересах держави в особі Північного офісу Державної аудиторської служби, Малодівицької селищної ради до суб'єкта господарювання в частині стягнення майже 150 тис. грн за договором.

Підставою звернення прокуратури до суду стало укладання додаткових угод між органом місцевого самоврядування та суб'єктом господарювання з порушенням вимог законодавства, що призвело до безпідставної зміни істотних умов договору та зростання ціни, покладення на бюджетну установу економічно невигідних зобов'язань щодо необгрунтованого витрачання бюджетних коштів.
Надавши належну оцінку доводам прокурора, Північний апеляційний господарський суд повністю задовольнив позовні вимоги.
Наразі рішення суду виконано в повному обсязі, майже 150 тис. грн вже перераховано на рахунок Малодівицької селищної ради Прилуцького району.
Таким чином, протягом 2021 – 2022 років, Прилуцькою окружною прокуратурою, з урахуванням аналогічної справи у 2021 році та надходження коштів до місцевого бюджету від постачальника газу за позовом прокурора у сумі майже 63 тис.грн., забезпечено надходження до місцевого бюджету Малодівицької селищної ради майже 213 тис.грн., яка у такий нелегкий час у зв’язку із збройною агресією російської федерації може витратити вказані кошти на потреби територіальної громади відповідно до умов сьогодення.


Прилуцька окружна прокуратура

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.