Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 23:48:39

Непогашений недопалок призвів до трагедії

03.12.2012   10:59Агенцiя

На Чернігівщині спостерігається зростання кількості пожеж та трагічних випадків на них в житловому секторі. Основною причиною трагедій є паління у ліжку, найчастіше в нетверезому стані.

Пічне опалення - основна причина пожеж

Пічне опалення - основна причина пожеж

Вранці 2 грудня в с. Осьмаки Менського району виникла пожежа приватного житлового будинку. Сусіди помітили дим всередині помешкання та зателефонували у пожежно-рятувальну службу. Оперативно до місця події прибули пожежники з сусіднього села Бірківка, а згодом і підрозділ МНС з райцентру. Під час гасіння на підлозі в одній з кімнат рятувальники виявили обгоріле тіло 34-річного чоловіка, який винаймав помешкання.

Ймовірніше за все, причиною трагедії послужила необережність чоловіка під час куріння у ліжку, адже зі слів сусідів, він за життя зловживав алкоголем та курив у будинку.

Варто зазначити, що із загиблим рятувальники у поточному році проводили інструктаж та неодноразово попереджали про небезпеку куріння у ліжку. Проте своєчасних висновків людина не зробила, що і призвело до трагедії.

Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області закликає населення не зловживати алкоголем, контролювати свої дії та не курити у ліжку, особливо перебуваючи напідпитку. Не випробуйте долю, бережіть своє життя і майно від пожеж.


Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».