Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 15:24:38

Жителі Чернігівщини вкотре демонструють єдність українського народу та її армії

13.10.2022   13:31Агенцiя

Напередодні Покрови та Дня захисників і захисниць України учні, батьки і вчителі Ріпкинського ліцею, передали гостинці військовослужбовцям Збройних сил України, які зараз захищають північні кордони України.

Вони зібрали посилки з теплими речами, засобами гігієни, солодощами, чаєм, кавою, фруктами, домашньою консервацією тощо. Школярі також підготували чимало малюнків та листів з підтримкою солдатам.
Офіцери цивільно-військового співробітництва ОК «Північ» завітали до цього навчального закладу та поспілкувалися з педагогами, розповіли про ситуацію у зонах бойових дій, проблеми та потреби, з якими стикаються бійці, захищаючи Україну. Вони подякували дітям, батькам та вчителям Ріпкинського ліцею за активну патріотичну позицію та наголосили, що їхня підтримка вкрай важлива для військовослужбовців, піднімає бойовий дух у боротьбі з ворогом, наближає до перемоги.

ОК «Північ»

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39

У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.

65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35

У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.

SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34

Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31

День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини