Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 12:45:43

У Регіональному центрі радіоелектронної розвідки “Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України відзначили 21 річницю з дня створення

03.12.2012   10:56

У Регіональному центрі радіоелектронної розвідки “Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України, який дислокується у Чернігові, військовослужбовці гарнізону відзначили 21 річницю з дня його створення.

Центр є однією з наймолодших військових частин Збройних Сил України і був створений на початку грудня 1991 року в Чернігові спочатку як 68 окремий радіотехнічний полк особливого призначення. Створювався він на базі 389 мобілізаційної групи частин особливого призначення Червонопрапорного Київського військового округу. З цього й розпочалася історія частини.

Першим командиром частини був полковник Микола Ступаков, який займався її створенням і очолював майже десять років.

З вересня 2005 року управління 68 окремого радіотехнічного полку особливого призначення було переформовано в управління Регіонального центру радіоелектронної розвідки “Північ”.

Головним призначенням центру є контроль оперативної та радіоелектронної обстановки в ході виконання завдань бойового чергування на визначеному напрямку.
Багато військовослужбовців центру були заохочені його начальником полковником Сергієм Бачуріним.

Зокрема, почесні грамоти було вручено капітану Михайлу Семишкуру, старшим солдатам Тетяні Безусовій і Олені Парахонській, а Валентині Лапінські і Роману Мущаку наказом командувача Сухопутних військ Збройних Сил України було присвоєно чергове військове звання “старшина”.

Також розвідників центру музичними номерами привітали зі святом артисти Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику 12:38

13 листопада на будинку №7 по вулиці Родімцева міста Чернігів, відкрили меморіальну дошку підпільнику часів Другої Світової війни Олександру Дмитровичу Михайленку.

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА 12:28

У січні–вересні 2020 р. обсяг капітальних інвестицій підприємств та організацій Чернігівщини становив 3638 млн.грн. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

Кабмін виділив 60 мільйонів на забезпечення киснем лікарень Чернігівщини

Кабмін виділив 60 мільйонів на забезпечення киснем лікарень Чернігівщини 12:21

Кабінет Міністрів прийняв рішення про перерозподіл субвенції для забезпечення киснем медичних установ в Чернігівській області.

На другу сесію Чернігівської міськради виноситься більше 40 питань

На другу сесію Чернігівської міськради виноситься більше 40 питань 11:21

Погоджувальна рада узгодила їх перелік.