Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 23:58:56

У Регіональному центрі радіоелектронної розвідки “Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України відзначили 21 річницю з дня створення

03.12.2012   10:56

У Регіональному центрі радіоелектронної розвідки “Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України, який дислокується у Чернігові, військовослужбовці гарнізону відзначили 21 річницю з дня його створення.

Центр є однією з наймолодших військових частин Збройних Сил України і був створений на початку грудня 1991 року в Чернігові спочатку як 68 окремий радіотехнічний полк особливого призначення. Створювався він на базі 389 мобілізаційної групи частин особливого призначення Червонопрапорного Київського військового округу. З цього й розпочалася історія частини.

Першим командиром частини був полковник Микола Ступаков, який займався її створенням і очолював майже десять років.

З вересня 2005 року управління 68 окремого радіотехнічного полку особливого призначення було переформовано в управління Регіонального центру радіоелектронної розвідки “Північ”.

Головним призначенням центру є контроль оперативної та радіоелектронної обстановки в ході виконання завдань бойового чергування на визначеному напрямку.
Багато військовослужбовців центру були заохочені його начальником полковником Сергієм Бачуріним.

Зокрема, почесні грамоти було вручено капітану Михайлу Семишкуру, старшим солдатам Тетяні Безусовій і Олені Парахонській, а Валентині Лапінські і Роману Мущаку наказом командувача Сухопутних військ Збройних Сил України було присвоєно чергове військове звання “старшина”.

Також розвідників центру музичними номерами привітали зі святом артисти Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».