Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 грудня, 19:37:43

Проїзд окремими ділянками вулиці Гетьмана Полуботка обмежений. Там ремонтують водопровід

09.10.2022   09:44Агенцiя

Проведення аварійних робіт на водопровідній мережі КП «Чернігівводоканал» потребує цілодобового перекриття руху автотранспорту на вулиці Гетьмана Полуботка.

Саме тому на засіданні виконкому 6 жовтня було надано відповідний дозвіл. 

Зазначимо, що водопровід діаметром 200 мм збудований у 1962 році і вже відпрацював свій термін експлуатації та потребує ремонту через значні пориви.  Проведення аварійно-відновлювальних робіт забезпечить стабільність подачі холодної води.

Окремі ділянки цієї вулиці будуть перекриті: 

  • біля будинків № 56 та № 58 з 14:00 год. 6 жовтня по 17:00 год. 18 жовтня 2022 року;

  • біля будинків № 82 та № 84 з 8:00 год. 14 жовтня 2022 року по 17:00 год. 28 жовтня 2022 року;

  • біля будинку № 77 з 8:00 год. 10 жовтня 2022 року по 17:00 год. 28 жовтня 2022 року.

Схеми руху

Останні новини Чернігівщини

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

Виставка картин «Герої серед нас» 10:04

У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).

Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01

Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.

На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54

Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини