Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 червня, 06:49:20

Злочини в умовах воєнного стану

08.10.2022   20:14Агенцiя

Як раніше повідомлялось, в Україні посилено кримінальну відповідальність за вчинення кримінальних правопорушень в умовах воєнного стану, у тому числі за скоєння правопорушень проти власності.

Правоохоронні органи Чернігівщини продовжують принципово реагувати на будь-які факти порушення законності в  умовах воєнного стану.

За процесуального керівництва Прилуцької окружної  прокуратури повідомлено про підозру особі у вчиненні кількох епізодів крадіжок в умовах воєнного стану та шахрайства.

Слідством встановлено, що мешканець Прилуцького району, протягом травня поточного року, діючи умисно та цілеспрямовано, з корисливих мотивів, в умовах воєнного стану, вчинив ряд  майнових злочинів.

Наразі вказаній особі повідомлено про підозру у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 185, ч. 2 ст. 190  КК України, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Обвинувальний акт відносно вказаної особи скеровано до суду.
Санкція вказаної статті передбачає безальтернативне покарання у  вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Органи прокуратури Чернігівщини реагують на всі факти щодо злочинів проти власності в умовах воєнного стану. Кожного, хто у нелегкий для країни час вирішить збагатитися на чужому горі, буде притягнуто до кримінальної відповідальності.

Прилуцька окружна прокуратура

Останні новини Чернігівщини

Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41

У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.

Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19

З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28

У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.

Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34

У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.

Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49

Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини