За 9 місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області перевищили 6 млрд грн
За січень-вересень поточного року доходи загального фонду місцевих бюджетів (без урахування дотацій і субвенцій) склали 6 154,5 млн гривень.
У порівнянні з відповідним періодом минулого року, доходи збільшилися на 698,7 млн грн (або на 12,8%).
Домінантну позицію в структурі доходів (74,4%) займає податок на доходи фізичних осіб — 4 576,6 млн грн. Це на 34,7% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. У цілому ж у місцевих бюджетах України доходи за вказаним податком виросли на 25,2%.
За оперативними даними, упродовж січня-вересня 2022 року на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам установ області, що утримуються з місцевих бюджетів, направлено близько 4,8 млрд гривень.
За повідомленням Департаменту фінансів
Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.