Артилерія, САУ та міномети: за останню добу росіяни 6 разів обстрілювали прикордонні громади Чернігівщини
За останню добу ворог 6 разів обстрілював прикордоння Чернігівської області. Дісталось Новгород-Сіверському та Чернігівському районам.
Вранці 7 жовтня російська армія із мінометів обстрілювала територію біля села Блешня Семенівської громади, всього нарахували 15 прильотів.
Після 10 ранку із артилерії обстріляно місцевість біля села Сеньківка Городнянської громади. Через годину обстріл з боку рф повторився – на цей раз стріляли із мінометів. Повторно із мінометів росіяни стріляли тут ще раз після 15 год.
Також із мінометів вночі 8 жовтня російська армія стріляла по території неподалік села Миколаївка Семенівської громади. Тут зафіксовано 15 вибухів («прильотів»).
Ще один нічний обстріл –знову неподалік Сеньківки на Городнянщини, із САУ.
Інформація про жертви та руйнування не надходила.
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.