Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 23:55:53

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

03.12.2012   09:27

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 02 грудня по 08 годину 03 грудня 2012 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 4 пожежі, з яких 3 в житловому секторі та 1 інша. Загинула 1 людина.

1. Пожежа в житловому секторі Менський район, с. Осьмаки 02 грудня 2012 року о 07 год. 07 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено перекриття на площі 4 кв.м та пошкоджено стіни на площі 8 кв.м. Ймовірна причина – необережність під час куріння. Збиток – 1000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн. На місці пожежі виявлено тіло гр. С. 1978 р.н.

2. Пожежа м. Чернігів, вул. Стахановців О 10 год. 49 хв. сталася пожежа неєксплуатуємої будівлі. Вогнем знищено сміття на площі 4 кв.м. Власник та збитки встановлюються. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

3. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. Жабинського О 16 год. 17 хв. сталася пожежа гаражу. Вогнем пошкоджено внутрішнє облицювання гаражу на площі 2 кв.м. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.

4. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. Толстого О 01 год. 05 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено будівлю та майно. Причина та збитки встановлюються.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».