Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 квітня, 05:30:58

Апеляційний суд підтвердив законність вимог прокурора щодо повернення земель ринку у Сосниці

30.09.2022   11:19Агенцiя

Північний апеляційний господарський суд 27.09.2022 залишив без змін рішення Господарського суду Чернігівської області, яким задоволено вимоги прокурора щодо повернення земельної ділянки площею майже 6 тис. квадратних метрів.

Прокуратурою встановлено, що між Сосницькою селищною радою та приватним підприємством укладено договір оренди землі, згідно якого в оренду на 40 років передається земельна ділянка для будівництва та благоустрою ринку в центрі міста Сосниця.

Суб’єкт господарювання, беручи в оренду землі, згідно договору зобов’язувався побудувати ринок та облаштувати торгові місця для здійснення роздрібної торгівлі, проте, натомість передав землю в суборенду приватному підприємцю, благоустроєм ринку не займався, внаслідок чого зазначена територія перетворилась на місце стихійної протиправної торгівлі прямо «із асфальту». Підприємство від належної реєстрації договору оренди ухилялося, перераховуючи до місцевого бюджету кошти за використання землі на свій розсуд.

У ході судового розгляду прокурором доведено протиправність таких дій орендаря, як результат, позов задоволено, земельну ділянку вирішено повернути у користування Сосницької громади.

Останні новини Чернігівщини

 150 мільйонів гривень держсубвенції на ремонт та будівництво укриттів у школах Чернігівщини: подати заявку можна вже сьогодні

150 мільйонів гривень держсубвенції на ремонт та будівництво укриттів у школах Чернігівщини: подати заявку можна вже сьогодні 17:03

Наш регіон – один із 8 в Україні, який, відповідно до рішення Кабінету Міністрів України, отримає кошти від держави на облаштування безпечних умов у закладах освіти.

Фестиваль Взаємності як Простір для діалогу: Унікальна платформа для взаємного інспірування

Фестиваль Взаємності як Простір для діалогу: Унікальна платформа для взаємного інспірування 16:54

Театральний „Фестиваль взаємності“ об’єднає чеських та українських митців у п’яти містах України. ǿетою фестивалю є поєднання культурних наснаг Чеської Республіки та України через мистецьке вираження та підтримку діалогу й взаєморозуміння серед митців обох країн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій техногенного та природного характеру, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала. Внаслідок ракетного обстрілу травмовано 77 осіб, з них 4 дитини, підтверджено загибель 18 осіб.

У Чернігові завершено пошуково-рятувальну операцію на місці ворожої атаки 09:59

Станом на ранок 18 квітня відомо вже про 18 загиблих людей, постраждали 78 осіб, з них 4 дітей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини