Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 квітня, 23:21:51

Сновська громада отримала медичного обладнання на 1,9 млн грн

30.09.2022   10:52Агенцiя

Не зважаючи на складні часи, завдяки допомозі партнерів медична галузь Сновської громади отримала таку важливу і необхідну для нас допомогу.

У рамках співпраці з Програмою #DOBRE завершився І проєкт реалізації «Плану покращення медичних послуг на 2021 – 2026 рр.». Не зважаючи на складні часи, завдяки допомозі партнерів медична галузь Сновської громади отримала таку важливу і необхідну для нас допомогу.

Раніше донором було придбано та доставлено меблі для первинної та вторинної ланок медицини Сновщини. Отриманий вантаж  надав змогу переобладнати сучасними меблями кабінети сімейних лікарів, педіатрів, маніпуляційні та інші кабінети Сновського центру первинної медичної допомоги, а також підвищити комфорт перебування  в стаціонарних відділеннях шляхом заміни 48 лікарняних ліжок  в Сновській центральній районній лікарні.

Наступним вагомим внеском для нашої громади стало придбання Програмою ДОБРЕ медичного обладнання, а саме: Біохімічний аналізатор Mindray ВА-88А, Автоматичний гематологічний аналізатор BS-30S MINDRAY, Стерилізатор паровий СП-ГК-100, Бактерицидний опромінювач ОБН-75м, Електрокардіограф Heaco 300G (4шт.), Рециркулятор бактерицидний ARMED RPK-60 АА (2шт.), Ваги медичні для дорослих з ростоміром BDU300-Medical+ (6 шт.), Стіл медичний маніпуляційний СТ-М-Н (5 шт.), Таблиця Сивцева (9 шт.), Сумка – укладка для сімейного лікаря (СУСЛ №11) – 6 шт., Цифровий відеокольпоскоп.

Отримане медичне обладнання та меблі на загальну суму 1,9 млн грн. покращить якість діагностики та лікування пацієнтів та спростить, і так нелегку, працю медичного персоналу.

Сновська міська рада висловлює щиру подяку нашому донору Програмі ДОБРЕ у покращанні найактуальнішої для нашої громади послуги – медичної. Окрема подяка нашому координатору Наталії Сафроновій, яка супроводжувала нас постійно під час всього проєкту, починаючи від відбору послуги, розробки Плану покращення медичних послуг до його реалізації.

Заходи реалізуються в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Відділ економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Віддавав накази на утримання людей в підвалі Ягіднянської школи в якості «живого щита» – судитимуть російського командира

Віддавав накази на утримання людей в підвалі Ягіднянської школи в якості «живого щита» – судитимуть російського командира 17:22

Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця рф, командира зведеного підрозділу за фактами віддання наказів та порушення законів і звичаїв війни (ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 438 КК України).

“Весняні ритми” духового оркестру 16:30

“Весняними ритмами” порадував глядачів духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру. 21 квітня 2024 року публіка змогла сповна насолодитися новою концертною програмою оркестру під такою назвою.

У Чернігівській області 10 закладів надають медичну допомогу при інсульті

У Чернігівській області 10 закладів надають медичну допомогу при інсульті 12:36

Допомога при гострому мозковому інсульті входить до Програми медичних гарантій, пацієнт із підозрою на інсульт безоплатно отримує всю необхідну діагностику, а у разі підтвердження діагнозу – лікування. У Чернігівській області допомогу при інсульті надають 10 закладів, які мають договір з Національною службою здоров’я України.

Легендарний лікер Jägermeister: як виготовляється та як правильно пити? 12:28

Більше восьмидесяти натуральних компонентів, строго виважена рецептура та понад 80 років історії — все це характеризує один з найвідоміших лікерів у світі, Jägermeister.

За матеріалами СБУ винесено вирок двом рашистам, які знущалися над мешканцями Чернігівщини

За матеріалами СБУ винесено вирок двом рашистам, які знущалися над мешканцями Чернігівщини 12:20

За матеріалами СБУ суд виніс вирок двом російським військовим, які скоювали воєнні злочини під час окупації Чернігівської області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини