Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 грудня, 12:42:23

Сновська громада отримала медичного обладнання на 1,9 млн грн

30.09.2022   10:52Агенцiя

Не зважаючи на складні часи, завдяки допомозі партнерів медична галузь Сновської громади отримала таку важливу і необхідну для нас допомогу.

У рамках співпраці з Програмою #DOBRE завершився І проєкт реалізації «Плану покращення медичних послуг на 2021 – 2026 рр.». Не зважаючи на складні часи, завдяки допомозі партнерів медична галузь Сновської громади отримала таку важливу і необхідну для нас допомогу.

Раніше донором було придбано та доставлено меблі для первинної та вторинної ланок медицини Сновщини. Отриманий вантаж  надав змогу переобладнати сучасними меблями кабінети сімейних лікарів, педіатрів, маніпуляційні та інші кабінети Сновського центру первинної медичної допомоги, а також підвищити комфорт перебування  в стаціонарних відділеннях шляхом заміни 48 лікарняних ліжок  в Сновській центральній районній лікарні.

Наступним вагомим внеском для нашої громади стало придбання Програмою ДОБРЕ медичного обладнання, а саме: Біохімічний аналізатор Mindray ВА-88А, Автоматичний гематологічний аналізатор BS-30S MINDRAY, Стерилізатор паровий СП-ГК-100, Бактерицидний опромінювач ОБН-75м, Електрокардіограф Heaco 300G (4шт.), Рециркулятор бактерицидний ARMED RPK-60 АА (2шт.), Ваги медичні для дорослих з ростоміром BDU300-Medical+ (6 шт.), Стіл медичний маніпуляційний СТ-М-Н (5 шт.), Таблиця Сивцева (9 шт.), Сумка – укладка для сімейного лікаря (СУСЛ №11) – 6 шт., Цифровий відеокольпоскоп.

Отримане медичне обладнання та меблі на загальну суму 1,9 млн грн. покращить якість діагностики та лікування пацієнтів та спростить, і так нелегку, працю медичного персоналу.

Сновська міська рада висловлює щиру подяку нашому донору Програмі ДОБРЕ у покращанні найактуальнішої для нашої громади послуги – медичної. Окрема подяка нашому координатору Наталії Сафроновій, яка супроводжувала нас постійно під час всього проєкту, починаючи від відбору послуги, розробки Плану покращення медичних послуг до його реалізації.

Заходи реалізуються в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Відділ економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові прикордонники та поліцейські виявили підпільний цех, де виробляли тонни алкогольного сурогату

У Чернігові прикордонники та поліцейські виявили підпільний цех, де виробляли тонни алкогольного сурогату 10:43

Зловмисники виробляли товар та розливали у тару відомих іноземних та українських брендів. Сурогат планували продавати на території Чернігівської та Київської областей.

У громаді на Прилуччині відкрили меморіальну дошку на честь загиблого прикордонника – сержанта Богдана Назаренка

У громаді на Прилуччині відкрили меморіальну дошку на честь загиблого прикордонника – сержанта Богдана Назаренка 10:37

У селі Валки Сухополов’янської громади відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь захисника України, прикордонника – сержанта Богдана Назаренка.

 «Зброя Перемоги» була  презентована у Чернігові

«Зброя Перемоги» була презентована у Чернігові 10:31

У день Збройних Сил України в обласному центрі відбулося спецпогашення нових поштових марок «Зброя Перемоги».

У Чернігові під час благодійної вечері вторгували за прапор з підписом Героя Ніколюка понад 50 тисяч гривень

У Чернігові під час благодійної вечері вторгували за прапор з підписом Героя Ніколюка понад 50 тисяч гривень 10:21

Але і це ще не всі новини: завдяки кухарям, волонтерам, активістам вдалося за один вечір зібрати понад чверть мільйона грн на потреби ЗСУ.

Повідомлення щодо додаткового добору присяжних Деснянського районного суду м. Чернігова

Повідомлення щодо додаткового добору присяжних Деснянського районного суду м. Чернігова 10:14

У зв’язку з недостатньою кількістю присяжних Деснянського районного суду м. Чернігова, для розгляду судових справ, у яких передбачена їх участь, проводиться додатковий добір присяжних відповідного суду.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини