У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків
За належної взаємодії прокурорів Чернігівської обласної прокуратури, слідчих СУ ГУНП в Чернігівській області та оперативних працівників УСР в Чернігівській області ДСР НП України викрито групу осіб, які налагодили схему збуту наркотичних засобів на території м. Ніжина Чернігівської області.
Установлено, що упродовж тривалого часу організатор злочинної схеми у так званій «лабораторії» здійснював виготовлення психотропної речовини «амфетаміну», після чого передавав її своїм спільникам для подальшої реалізації.
Так, 27.09.2022 за результатами проведення спецзаходів затримано групу наркоторговців з числа 5 осіб.
Під час проведення комплексу обшуків за місцем проживання фігурантів вилучено 35 зіп-пакетів з психотропною речовиною, більш ніж 120 тис. грн, 4100 доларів США, 152 патрони калібру 5,45 мм та 2 ріжки до автомата АК-74.
Затриманим повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 307 КК України. Наразі вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів.
Чернігівська обласна прокуратура
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.