Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 грудня, 11:56:44

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

27.09.2022   14:11Агенцiя

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

Йдеться про об’єкт незавершеного будівництва – багатоповерховий комплекс будівель та споруд районної лікарні загальною будівельною готовністю понад 60%, який розташовано в місті Прилуки по вул. Перемоги.

Прокуратура з’ясувала, що вказаний об’єкт незавершеного будівництва у 2007 році перейшов у власність товариства з обмеженою відповідальністю на підставі договору купівлі-продажу, який розірвано у зв’язку з порушенням вимог законодавства та договірних зобов’язань щодо завершення будівництва і введення в експлуатацію об’єкта нерухомості. За таких обставин приватизований об`єкт підлягає поверненню в комунальну власність. Водночас, вказане майно було арештовано та виставлено на торги у зв’язку з необхідністю погашення боргів товариства.

З метою поновлення порушених інтересів держави та територіальної громади обласною прокуратурою пред’явлено позов до суду про повернення у комунальну власність об’єкта незавершеного будівництва - комплексу будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки, та скасування державної реєстрації права власності з метою упередження відчуження майна у приватну власність через продаж з аукціону.

За результатами розгляду позову прокурора Господарським судом Чернігівської області визнано наведені доводи обґрунтованими та задоволено позов у повному обсязі. Наразі рішення суду реально виконано.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові прикордонники та поліцейські виявили підпільний цех, де виробляли тонни алкогольного сурогату

У Чернігові прикордонники та поліцейські виявили підпільний цех, де виробляли тонни алкогольного сурогату 10:43

Зловмисники виробляли товар та розливали у тару відомих іноземних та українських брендів. Сурогат планували продавати на території Чернігівської та Київської областей.

У громаді на Прилуччині відкрили меморіальну дошку на честь загиблого прикордонника – сержанта Богдана Назаренка

У громаді на Прилуччині відкрили меморіальну дошку на честь загиблого прикордонника – сержанта Богдана Назаренка 10:37

У селі Валки Сухополов’янської громади відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь захисника України, прикордонника – сержанта Богдана Назаренка.

 «Зброя Перемоги» була  презентована у Чернігові

«Зброя Перемоги» була презентована у Чернігові 10:31

У день Збройних Сил України в обласному центрі відбулося спецпогашення нових поштових марок «Зброя Перемоги».

У Чернігові під час благодійної вечері вторгували за прапор з підписом Героя Ніколюка понад 50 тисяч гривень

У Чернігові під час благодійної вечері вторгували за прапор з підписом Героя Ніколюка понад 50 тисяч гривень 10:21

Але і це ще не всі новини: завдяки кухарям, волонтерам, активістам вдалося за один вечір зібрати понад чверть мільйона грн на потреби ЗСУ.

Повідомлення щодо додаткового добору присяжних Деснянського районного суду м. Чернігова

Повідомлення щодо додаткового добору присяжних Деснянського районного суду м. Чернігова 10:14

У зв’язку з недостатньою кількістю присяжних Деснянського районного суду м. Чернігова, для розгляду судових справ, у яких передбачена їх участь, проводиться додатковий добір присяжних відповідного суду.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини