Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 02:37:35

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди

27.09.2022   14:05Агенцiя

Обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди державним інспектором контролюючого органу (ч. 1 ст. 368 КК України).

Так, у липні 2021 року державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Державної екологічної інспекції у Чернігівській області, виявивши за результатами проведеної ним перевірки факт здійснення приватним підприємством забору води з артезіанської свердловини без спеціального дозволу, запропонував керівнику вказаного суб’єкта господарювання сплатити йому неправомірну вигоду в сумі 10 тис. грн за заниження суми шкоди навколишньому природному середовищу, яка підлягала сплаті державі у зв’язку з допущеними зазначеним підприємством порушеннями. У подальшому, після одержання зазначеної суми неправомірної вигоди, вказану службову особу було затримано працівниками правоохоронних органів.

За результатами судового розгляду вироком Козелецького районного суду інспектора визнано винуватим та засуджено до покарання у виді штрафу  розміром 34 тис. грн, а також позбавлено права обіймати відповідні посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій, на строк 3 роки.

На даний час вирок суду першої інстанції законної сили не набрав.

Чернігівська обласна прокуратура

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27

Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.

Сонячна енергетика для медичних закладів: Чернігів і Rotary Club продовжують співпрацю 16:49

5 лютого Чернігів відвідали представники Rotary Club «Kyiv–Capital» — партнери Чернігівської міської територіальної громади, за підтримки яких уже реалізовано важливий соціальний проєкт та триває підготовка до впровадження наступної ініціативи.

Чернігівщина реалізує Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»: підбито підсумки моніторингу за 2025 рік 14:47

Відбулося чергове засідання Коаліції «Чернігівщина 1325», ключовою темою якого став моніторинг виконання Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Чернігівській області у 2025 році.

6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43

Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках

Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.