У Прилуцькому районі діти відсвяткували день народження по-дорослому: один з гостей потрапив до лікарні
Останнім часом збільшилася кількість отруєнь молодих людей алкогольними напоями.
![](/uploads/31464-m.jpg)
Прикрий випадок трапився нещодавно і у нашому районі.
Так, 20.09.2022 до чергової частини відділення поліції № 1 Прилуцького районного відділу поліції ГУНП в Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що до приймального відділення Талалаївської центральної лікарні з діагнозом алкогольне отруєння тяжкого ступеня автомобілем швидкої медичної допомоги доставлено одинадцятирічного мешканця смт. Талалаївка. Завдяки зусиллям медиків загроза здоров'ю дитини подолана.
Як з'ясувалося в ході перевірки, проведеної працівниками поліції, в той день хлопчик разом з однолітками святкував день народження товариша. В той час як сам іменинник відзначив подію лише солодкими напоями, наш «герой» разом з більш «досвідченим» дванадцятирічним товаришем вирішили відсвяткувати по-дорослому, зробивши «коктейль» з міцного алкоголю, пива та слобоалкогольного напою, при чому два останні інгредієнта були придбані в місцевому продовольчому магазині. Таке святкування врешті і довело дитину до реанімаційного відділення лікарні.
Шановні батьки! Знайте коло знайомих та друзів своїх дітей, володійте інформацією щодо місця їх перебування, особливо у вечірній час.
Шановні підприємці та продавці! Неухильно дотримуйтеся чинного законодавства, не здійснюйте продаж алкогольних та тютюнових виробів дітям. Законом України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» передбачено заборону щодо продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років.
У нашому випадку на батьків неповнолітніх, які вживали спиртні напої, інспектором ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції ГУНП в Чернігівській області складено адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 184 КУпАП. Адміністративний протокол за ч. 2 ст. 156 КУпАП складено і на продавця магазину, який реалізував неповнолітнім спиртні напої.
Для запобігання аналогічним ситуаціям в подальшому працівниками поліції заплановано проведення рейдів по місцях реалізації спиртних напоїв та закладах відпочинку.
Прилуцька окружна прокуратура
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.