Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 05:54:36

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

26.09.2022   12:59Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 вересня по 8:00 26 вересня 2022 року

Протягом минулої доби зареєстровано 5  небезпечних подій, а саме:  2 дорожньо-транспортні пригоди, 2 пожежі та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій  4 особи постраждали.

Аварійні ситуації на мережах життєзабезпечення – 1:

В с. Старий Білоус  Чернігівського району по вул. Ягідній,5  близько 14 години 25 вересня стався порив водопроводу діаметром 100 мм. Водопостачання по всій  вулиці перекрито  до кінця 26  вересня. Мешканцям рекомендовано терміново зробити запаси питної води. Ремонтно-відновлювальні роботи проводяться силами КП «Чернігівводоканал».

Дорожньо-транспортні пригоди – 2:

- в м. Ніжині о 10 годині 25 вересня водій автомобіля "ВАЗ 2110" під час маневру виїзду з правого узбіччя на проїжджу частину дороги та повороту ліворуч не надав переваги в русі сміттєвозу, автомобілю марки "ГАЗ 3307", що рухався у попутному напрямку. Внаслідок пригоди водій легковика отримав травми, госпіталізації не потребує;

- в м. Бобровиця Ніжинського району по вул. Горького о 16 год. 31 хв. 25 вересня водій автомобіля марки "BMW"  під час обгону автомобіля "ВАЗ 2106" виїхав на смугу зустрічного руху і скоїв зіткнення з цим автомобілем, водій якого раптово почав виконувати поворот ліворуч. Внаслідок пригоди обидва водії автомобілів та один пасажир отримали травми і були доставлені до КНП "Бобровицька опорна лікарня".

Пожежі сміття – 2:

- біля смт Михайло-Коцюбинське Чернігівського району о 10 год. 05 хв. 25 вересня на відкритій території сталася пожежа сміття на площі 2 кв.м;

- в м. Чернігові по вул. Гончій на прибудинковій території біля будинку №16  о 01 год. 13 хв. 26 вересня сталася пожежа сміття в бетонному кільці.

 Причина пожеж - необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.

Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 12-14 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 13 мкр/год., Ніжин – 13 мкр/год., Прилуки – 14 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 13 мкр/год., Семенівка – 13 мкр/год., Сновськ – 12 мкр/год.

Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 25 вересня по 20 годину 26 вересня очікується хмарна погода з проясненнями. Вночі без істотних опадів, вдень невеликий дощ. Вночі та вранці слабкий туман. Вітер південний 7-12 м/с. Температура вночі 3-8º, вдень 10-15º.

По Чернігову температура вночі 5-7º, вдень 12-14º.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:20

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19

У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21

Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.

«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09

У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16

З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.