Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 вересня, 10:34:40

Седнівській громаді повернули земельну ділянку площею понад 8 га

21.09.2022   17:11Агенцiя

Чернігівською окружною прокуратурою в ході вивчення питання дотримання вимог земельного законодавства на території Седнівської селищної ради Чернігівського району виявлено,

що передана в користування одному з суб’єктів господарювання згідно договору оренди землі земельна ділянка, на якій розташована пам’ятка археології місцевого значення, площею понад 8 га та вартістю більше 80 млн. грн., використовувалась останнім не за цільовим призначенням.

        Так, вказана земельна ділянка з цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та видом угідь згідно даних Державного земельного кадастру та проектів землеустрою – сіножаті, на момент проведення Головним управлінням Держгеокадастру у Чернігівській області перевірки розорана та використовувалась для вирощування сільськогосподарської культури (соняшнику, пшениці), що свідчить про допущення орендарем порушення вимог Земельного кодексу України та Закону України «Про землеустрій».

        З метою захисту інтересів держави Чернігівською окружною прокуратурою пред’явлено до Господарського суду Чернігівської області позовну заяву в інтересах держави в особі Седнівської селищної ради про припинення договору оренди земельної ділянки шляхом його розірвання та її повернення Седнівській селищній раді Чернігівського району.

        Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 20.09.2022 вказаний позов задоволено в повному обсязі.

 

За інформацією Чернігівської  окружної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини