Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 11:43:58

Засуджено жителя міста Ічня за незаконне придбання та зберігання наркотичного засобу без мети збуту

20.09.2022   19:32Агенцiя

У червні поточного року житель міста Ічня на узбіччі дороги знайшов самосійну рослину коноплі, після чого зірвав з неї листя, чим незаконно придбав її, переніс до місця свого проживання та зберігав для власного вживання, без мети збуту.

У подальшому, взявши із собою попередньо незаконно придбану рослину коноплі для особистого вживання шляхом куріння, пішов до центру міста. У той же день працівниками поліції було проведено огляд місця події, під час якого порушник добровільно видав речовину рослинного походження зеленого кольору, яка згідно висновку експерта є особливо небезпечним наркотичним засобом, каннабісом.

          У судовому засіданні порушник повністю визнав свою вину та щиро розкаявся.

          Завдяки принципової позиції сторони обвинувачення порушника засуджено за незаконне придбання та зберігання наркотичного засобу без мети збуту, до 1 року обмеження волі та на підставі ст. 75 Кримінального кодексу України звільнено від відбування призначеного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю 1 рік.

          На даний час вирок суду ще не набрав законної сили.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки ворожих атак по Чернігівщини 10:16

Упродовж доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками – через удари росіян постраждали мирні місцеві мешканці.

Посилення підтримки Чернігівщини: на зустрічі з представниками фонду «ТІМ4ЮА» визначили напрями співпраці 08:27

Днями у Чернігові відбулася робоча зустріч із представниками благодійного фонду «ТІМ4ЮА», під час якої обговорили актуальні гуманітарні потреби Чернігівщини та визначили основні напрями подальшої співпраці.

14 серпня: цей день в Україні і світі 08:04

День 1632 Російська агресія - Day 1632 Russian aggression

Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54

Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини