У поліції Ніжинського району запрацював відремонтований тир
Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський відкрив оновлений тир Ніжинського районного відділу поліції.
Відтепер ніжинські поліцейські зможуть тренуватися у вправності володіння зброєю, вдосконалювати і розвивати навички стрільби у сучасному відремонтованому тирі.
Про це повідомляє сторінка поліції Чернігівської області.
Переобладнання приміщення відбулося за ініціативи та коштом Спортивного клубу поліції Чернігівської області.
16 вересня перші постріли з відстані 25 метрів у тиру зробили керівник поліції Чернігівщини Володимир Нідзельський, начальник Управління кадрового забезпечення поліції області Ігор Папченко та керівництво Ніжинського районного відділу поліції.
– Відтепер ніжинські поліцейські будуть вдосконалювати свої стрілецькі навички у спеціально обладнаному для цього приміщенні. Належна організація і створення відповідних умов дозволять підвищити рівень готовності поліцейських до виконання службових обов’язків, – відзначив Володимир Нідзельський.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські теплоенергетики долучилися до ліквідації наслідків атак на енергосистему Києва 10:58
Зведена бригада у складі 12 спеціалістів КП «Теплокомуненерго» та АТ «Облтеплокомуненерго» працює зараз у місті Києві з метою надання допомоги у ліквідації наслідків масованих атак на об’єкти енергетичної інфраструктури.
Чернігівські медійниці вчились впевнено триматися в кадрі у Медіабазі ІМІ 10:47
Практичні вправи, спрямовані на те, щоб природно почуватися перед камерою, відпрацювали медійниці Чернігова під час майстеркласу з акторської майстерності. Захід організував регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів».
До 1,5 млн грн на власну справу: стартував конкурс грантів для ветеранського бізнесу «Варто: 4 роки підтримки» 10:45
Український ветеранський фонд Мінветеранів запускає нову грантову програму для ветеранів і ветеранок. Переможці можуть отримати фінансування для старту або розвитку свого бізнесу в розмірі від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень.
Чернігівщину відвідали шведські партнери: у фокусі – підтримка енергетики 10:32
Учора з візитом на Чернігівщині побували представники Посольства Швеції в Україні, Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) і Програми «Партнерство за сильну Україну».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:34
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.