У Чернігівській області прибирали у ландшафтних парках
16 вересня у регіональних ландшафтних парках «Ялівщина» та «Міжрічинський» працівники відповідних комунальних закладів провели прибирання.
У Ялівщині до процесу також долучилися представники Чернігівського рибоохоронного патруля Управління Держрибагентства в Чернігівській області, які прибирали прибережну захисну смугу річки Стрижень.
Загалом у цих парках за день зібрали 20 120-літрових мішків сміття.
Сьогоднішня акція приурочена до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», який у 2022 році припадає на 17 вересня.
Під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна - чистою!» з дотриманням карантинних норм та обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки та географічні особливості регіонів, Україна традиційно приєднається до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з мільйонами учасників у 191 країні світу. Мета акції — формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.
«World Cleanup Day» також включає такий захід як цифрове прибирання, а саме: видалення цифрового сміття на телефонах, комп’ютерах, очищення хмарних сховищ, флешок та накопичувачів, відписка від спаму. Зменшення об’єму цифрових відходів дає можливість скоротити величезну кількість викидів вуглекислого газу та продовжити життя своїх гаджетів.
За повідомленням Департаменту екології та природних ресурсів
Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57
6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32
У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.