Невідомі партизани пошкодили у рф залізницю за кілька кілометрів від чернігівського кордону
У Брянській області у 3 км від кордону з Чернігівщиною невідомі підірвали дві опори ЛЕП поряд із залізницею.
Як інформує російський телеграм-канал Baza, резервні опори, які впали, помітив машиніст поїзда на місцевому перегоні «Новеньке-Трубчевськ» за три кілометри від кордону з Україною.
Опори пошкодили залізничне полотно, але «графіку руху поїздів не завадили», запевняють місцеві пропагандисти.
Поряд із пошкодженими конструкціями місцева поліція начебто знайшла підривник сповільненої дії ВЗД-144.
Тим часом, після провалу на Харківщині у рф заговорили про повну мобілізацію. Член комітету держдуми Михайло Шеремет заявив, що «без повної мобілізації не досягнемо потрібних результатів».
Останні новини Чернігівщини
Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47
За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.
Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40
Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.
Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18
13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.
Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34
Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.
Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11
Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.