Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 березня, 08:52:19

За останній тиждень по Чернігівській області зареєстровано - 597 випадків коронавірусної хвороби

13.09.2022   21:02Агенцiя

З початком повномасштабної російсько-української війни COVID-19 практично зник з топ - тем публічних комунікацій. Ми перестали бачити щоденну статистику захворюваності, більше не дотримуємося карантинних обмежень і не носимо маски в громадських місцях - і в багатьох з цілком зрозумілих причин виникло враження, що хвороба відступила. Та, на жаль, це не так.

За останній тиждень по Чернігівській області зареєстровано - 597 випадків коронавірусної хвороби (COVID-19).

Нагадуємо, що COVID-19 - гостра респіраторна хвороба, спричинена коронавірусом SARS-CoV-2. Тяжкість перебігу захворювання залежить від багатьох факторів. Основною групою ризику тяжкого перебігу хвороби чи смерті є літні люди та люди з хронічними захворюваннями. Захистити себе та інших від інфікування допоможуть прості й корисні звички: використовуйте захисні маски, користуйтеся дезінфектантами, мийте руки і тримайте дистанцію понад 1,5 м.

Найбільш ефективним методом профілактики інфекцій крапельної групи, а коронавірусна хвороба (COVID-19) відноситься до цієї групи інфекцій, є вакцинація.

Безпечність вакцинації доведена вже давно, і нині це єдиний шанс захиститися від важкого перебігу коронавірусної хвороби. Отримати своє щеплення від COVID-19 можна в будь-якому закладі первинної медичної допомоги, незалежно від наявності декларації з лікарем і типу дози (першої, другої бустерної чи додаткової). Для цього:

  • зверніться до найближчого медичного закладу, знайдіть пункт вакцинації за посиланням https://bit.ly/vaccinationpoints або за телефоном гарячої лінії НСЗУ1677;
  • візьміть паспорт;
  • прийдіть та отримайте щеплення.

Пам'ятайте:вакцина може захистити вас від інфікування або суттєво полегшити перебіг коронавірусної хвороби. Перед вакцинацією варто проконсультуватися з вашим лікарем, а перед самим щепленням - повідомити медичного працівника, який робить ін'єкцію, про наявні хронічні захворювання.

Здорові українці пришвидшують нашу перемогу - кожен на своєму фронті. Захистіть себе й близьких, вакцинуйтесь!

Останні новини Чернігівщини

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

Діють компенсації за працевлаштування 10:07

У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56

Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55

На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини