Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 лютого, 10:25:38

Заява керівника гуманітарного штабу при Чернігівській ОВА Жанни Шерстюк

13.09.2022   20:57Агенцiя

В інформаційному просторі з’явилися сюжети та текстові матеріали, що містять явні ознаки маніпуляції та компрометують роботу Чернігівської ОВА.

Серед іншого – поширення інформації про невідповідне використання гуманітарної допомоги.

Зазначимо, що вказані у відповідних сюжетах факти не відповідають дійсності. Отримана Гуманітарним штабом при Чернігівській ОВА допомога регулярно передається до громад, закладів медицини, соцзахисту та освіти.

Звертаємо увагу правоохоронних органів, що відповідні інформаційні матеріали можуть бути замовлені з метою розхитування ситуації в регіоні, що несе додаткову небезпеку в прикордонні у воєнний час.

Чернігівська ОВА вже звернулась до ДБР та Нацполіції щодо перевірки оприлюднених в інформпросторі фактів.

Останні новини Чернігівщини

Допомога найбільш вразливим: чернігівці почали отримувати «пакунки тепла»

Допомога найбільш вразливим: чернігівці почали отримувати «пакунки тепла» 08:47

До обласного центру надійшла перша тисяча «пакунків тепла» для найвразливіших категорій населення. Їх вже почали видавати у Чернігівському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Разом переможемо: Чернігівщина долучається до національного проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» 08:36

Цього року в Україні стартує національний спортивний проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги». Серед представлених видів спорту – баскетбол, волейбол, черліденг та футзал.

12 лютого: цей день в Україні і світі

12 лютого: цей день в Україні і світі 08:28

12 лютого відзначають Міжнародний день науки і гуманізму, Міжнародний день запобігання насильницькому екстремізму, який сприяє тероризму, День сексуального і репродуктивного здоров’я, Міжнародний день проти використання дітей-солдатів, Міжнародний день шлюбних агентств.

 На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.

Енергостійкість бізнесу в дії…

Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55

Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.