Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 10:57:22

В управлінні ЖКГ Прилуцької міської ради державні фінансові аудитори виявили порушень на суму майже 41 млн гривень

13.09.2022   20:29Агенцiя

Управлінням Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області проводило ревізію фінансово-господарської діяльності Управління житлово-комунального господарства Прилуцької міської ради за період з 01.01.2018 по 30.06.2021.

За результатами ревізії виявлено фінансових порушень на загальну суму 41 млн грн, в тому числі порушень чинного законодавства, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 20,5 млн гривень.

Зокрема, Управлінням здійснено зайві видатки коштів міського бюджету на оплату ремонтно-будівельних робіт трьом підрядникам, якими завищено обсяги та вартість ремонтно-будівельних робіт в 2018-2020 роках (улаштування чаші басейну, електромонтажні роботи, улаштування зовнішнього водогону, придбання та монтаж обладнання, установлення блоків дверних та віконних, улаштування покриттів із гарячих асфальтобетонних сумішей, улаштування основи під тротуари у більших обсягах ніж передбачено договором), які не передбачені проєктно-кошторисною документацією та які не пройшли обов’язкову експертизу на загальну суму 20,2 млн гривень.

Також, Управлінням в 2020 році проведено оплату за розроблення проектно-кошторисної документації в сумі 326,7 тис. грн, без проведення виконавцем обов’язкової експертизи, як передбачалось умовами договору.

Крім того, встановлено інші порушення фінансової дисципліни. Зокрема Управлінням занижено в обліку вартість незавершених капітальних інвестицій (нефінансових активів) на суму 20,5 млн гривень в результаті їх не відображення в складні незавершеного будівництва.

Матеріали ревізії передано до Слідчого відділу Прилуцького районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, які за результатами їх розгляду долучені до кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» КК України, яке наразі триває.


Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression

Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57

6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32

У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.