Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 квітня, 11:00:51

Збір коштів на порятунок Ічнянського національного природного парку від пожеж

13.09.2022   20:10Агенцiя

Щоб вберегти природу й екосистему Ічнянського ПНН, UAnimals відкривають збір коштів на закупівлю протипожежного обладнання для його персоналу.

- Долучайтеся! Захистимо разом те, що не змогли знищити російські загарбники! - йдеться у повідомленні організації.

Матеріально-технічного забезпечення цього парку знаходиться на край низькому рівні. Тому закупівля протипожежного обладнання дозволить вчасно попереджувати та ліквідовувати пожежі на території парку. Що у свою чергу збереже його екосистему, окремі види тваринного і рослинного світу та життя і здоров’я його працівників. Перелік необхідного обладнання узгоджується з ДСНС. В той же час державне фінансування НПП наразі відсутнє через війну.

Ічнянський Національний Природний Парк - це унікальне поєднання природного й рослинного світу лісостепу. У ньому живе більше 50-ти видів тварин, занесених до Червоної Книги України. А також більше 100 видів тварин, які охороняються міжнародними договорами.

Він розташований у Чернігівській області. Якраз на межі активних бойових дій лютого-квітня 2022 року. На території парку багато лісових масивів, лучних і болотяних екосистем. Вони частково були заміновані. І досі залишаються такими. Це може стати причиною виникнення пожеж.  

Посилання на збір
https://cutt.ly/TCNtNck

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:53

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення, 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 39 чернігівців

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 39 чернігівців 08:37

У рамках державної програми «єВідновлення» компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 39 чернігівців.

16 квітня: цей день в Україні і світі

16 квітня: цей день в Україні і світі 08:32

ДЕНЬ 783 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 783 RUSSIAN AGRESSION

Прокуратура на захисті інтересів держави у сфері охорони і збереження територій та об’єктів природно-заповідного фонду в умовах воєнного стану 17:11

Козелецькою окружною прокуратурою встановлено порушення інтересів держави під час використання земель природно-заповідного та лісового фондів, а саме земель регіонального ландшафтного парку «Міжрічинський», який є одним із найбільших природних парків України за площею – майже 79 тис. га та розташований на півночі країни між річками Дніпром та Десною на території Чернігівської області.

Ритм сучасності — проєкт “Jazz-Куліса” 17:07

13 квітня 2024 року бенд “BissQuit” знову зустрівся з шанувальниками джазу в межах проєкту “Jazz-Куліса”. В єдиному творчому просторі — на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру — музиканти і глядачі разом поринули в атмосферу музики, що вивільняє зазвичай втаємничені емоції в кожного причетного до неї.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини