Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 12 вересня по 8:00 13 вересня 2022 року
Протягом минулої доби небезпечних подій не зареєстровано.
Хід ліквідації аварійної ситуації на системах життєзабезпечення
Силами АТ "Чернігівобленерго" (25 бригад, 25 од. техніки, 62 працівників) о 14 год. 14 хв. 12 вересня відновлено електропостачання 9 населених пунктів, яке було порушене в ніч з 11 на 12 вересня внаслідок несприятливих погодних умов (дощ, пориви вітру).
Виявлення та знешкодження боєприпасів:
Протягом доби здійснено 21 залучення піротехнічних розрахунків, за результатами яких виявлено, вилучено та перевезено до місця тимчасового збору 87 ВНП (з початку проведення робіт – 43480 ВНП).
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 11-15 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 14 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 15 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 13 мкр/год., Семенівка – 12 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 12 вересня по 20 годину 13 вересня очікується хмарна погода з проясненнями, місцями дощ, вночі та вранці слабкий туман. Вітер північно-східний 7-12 м/с. Температура по області вночі 7-12º, вдень 12-17º тепла.
По м. Чернігову очікується хмарна погода з проясненнями, вночі дощ, вдень без істотних опадів, вночі та вранці слабкий туман. Вітер північно-східний 7-12 м/с. Температура вночі 9-11°, вдень 14-16º тепла.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27
Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.
Сонячна енергетика для медичних закладів: Чернігів і Rotary Club продовжують співпрацю 16:49
5 лютого Чернігів відвідали представники Rotary Club «Kyiv–Capital» — партнери Чернігівської міської територіальної громади, за підтримки яких уже реалізовано важливий соціальний проєкт та триває підготовка до впровадження наступної ініціативи.
Чернігівщина реалізує Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»: підбито підсумки моніторингу за 2025 рік 14:47
Відбулося чергове засідання Коаліції «Чернігівщина 1325», ключовою темою якого став моніторинг виконання Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Чернігівській області у 2025 році.
6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43
Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках
Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.