Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 жовтня, 15:16:21

Прокуратурою вжито заходів до стягнення коштів

09.09.2022   11:00Агенцiя

Прилуцькою окружною прокуратурою постійно приділяється увага фактам використання без правовстановлюючих документів комунальних земельних ділянок, на яких розташоване нерухоме майно.

Як було встановлено, всупереч вимогам чинного законодавства, в період з 2020-2021 років суб’єкт господарювання  використовував земельну ділянку площею 6331 кв. м, яка розташована на території міста Прилук, без оформлення права користування такою ділянкою та його державної реєстрації, при цьому не сплачуючи орендну плату за землю. Внаслідок цього бюджет територіальної громади недоотримав кошти.


Реагуючи на вказане порушення, Прилуцька окружна прокуратура звернулася до суду.


Рішенням Господарського суду Чернігівської області позов окружної прокуратури задоволено в повному обсязі, на користь Прилуцької  міської ради стягнуто безпідставно збережені кошти орендної плати в розмірі майже 50 тис. гривень.

 

Останні новини Чернігівщини

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.

Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.

«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23

Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини