Снайпер-прикордонник філігранно приземлив ворожий дрон на Чернігівщині
Поблизу кордону з країною-агресором снайпер Чернігівського прикордонного загону влучним пострілом знешкодив ворожий дрон, яким росіяни вели розвідку української території.
Місцевість, над якою працював безпілотник, майже щодня обстрілюється росіянами з різних видів зброї, ворог корегує свій вогонь за допомогою дронів, які запускає із російської території.
Цього разу провести розвідувальну діяльність ворогу не вдалося. Наш снайпер здійснив настільки вдалий постріл, що пошкодив лише один з гвинтів безпілотника. У збитому девайсі прикордонники виявили карту пам’яті з відеозаписами, в тому числі в інфрачервоному режимі. Запис здійснювався не лише над територією України, а й над позиціями, звідки ворожі оператори запускали квадрокоптер. Дані карти пам’яті будуть ретельно вивчені нашими фахівцями.
Щодо самого дрона, який має незначні ушкодження, то вивчається можливість використання його за призначенням вже на боці добра.
Північний кордон. Держприкордонслужба
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21
Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41
Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19
У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.
Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.