Ворог продовжує обстріли прикордонних громад Чернігівської області
Станом на 21.00 годину 6 вересня 2022 року ворожі війська російської федерації здійснили десять обстрілів району відповідальності Чернігівської та Сумської областей. Усі обстріли здійснювалися з території росії.
Територію Чернігівської області обстрілювали чотири рази. Уперше дев’ять вибухів, ймовірно зі ствольної артилерії, зафіксовано по обіді у Новгород-Сіверському районі.
З половини другої години дня фіксували 12 вибухів також зі ствольної артилерії по Семенівській територіальній громаді. Під час обстрілу сталось загорання сухої трави та було влучення в нежитловий будинок. Пожежу локалізовано.
Після 15.00 години 10 «приходів», ймовірно з міномету 120 мм, зафіксовано у районі населеного пункту Сеньківка.
О 18.35 розпочався обстріл Семенівської територіальної громади, де нарахували 13 вибухів, ймовірно з реактивної системи залпового вогню.
Про втрати серед місцевого населення інформація не надходила.
ОК ПІВНІЧ
Останні новини Чернігівщини
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.
На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41
До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.
У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36
Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.