Військовослужбовців, затриманих за фактом поранення дітей у Чернігові, взято під варту
Обом затриманим у м. Чернігів військовослужбовцям, які підозрюються у порушенні правил поводження зі зброєю та боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам, обрано запобіжний захід.
Нагадаємо, що 03.09.2022 року в місті Чернігові військовослужбовці територіальної оборони під час масового заходу демонстрували цивільному населенню зброю та боєприпаси. Під час демонстрації відбувся постріл з ручного протитанкового гранатомета, у результаті чого було травмовано п’ятеро осіб, серед яких четверо дітей віком від 2 до 12 років.
05.09.2022 за процесуального керівництва Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону затриманим повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 414 Кримінального кодексу України.
06.09.2022 Деснянський районний суд м. Чернігова задовольнив клопотання сторони обвинувачення та обрав обом підозрюваним запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 діб, одночасно визначивши розмір застави у розмірі 416 тисяч грн кожному.
Санкція ч. 2 ст. 414 Кримінального кодексу України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від двох до десяти років.
Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.