У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному вирощуванні конопель та зберіганні наркотичних засобів
Поліцейські Чернігівського районного управління поліції спільно з оперативниками регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю в ході обшуку вилучили у жителя Чернігова коноплі та висушену наркосировину.
Оперативники отримали інформацію про те, що 39-річний чернігівець вирощує коноплі елітних сортів у своєму приватному господарстві та зберігає готові до вживання наркотичні засоби.
В ході обшуку правоохоронці виявили культивовані рослини, схожі на коноплі. Також поліцейські вилучили висушену рослинну речовину, кустарні пристрої для куріння наркомістких речовин, інші речові докази.
Вилучене направлено на проведення експертних досліджень.
Відомості про подію були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Дізнавач поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури відкрив провадження за статтею 310 Кримінального кодексу України (посів або вирощування снотворного маку чи конопель).
Після отримання результатів експертиз поліція планує повідомити чернігівцю про підозру за статтею 309 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення чи зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).
В разі доведення вини зловмисника йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.
Останні новини Чернігівщини
Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40
Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.
8 січня: цей день в Україні і світі 08:31
День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.