Прокуратура забезпечила виконання рішення суду щодо повернення понад 20 га землі
Завдяки активній правовій позиції прокурора рішення Прилуцького районного суду щодо повернення у комунальну власність понад 20 га землі вартістю майже 34 млн грн виконано у повному обсязі.
Нагадаємо, 20 грудня 2021 року Прилуцький районний суд задовольнив позов прокуратури, заявлений в інтересах Сухополов’янської сільської ради Прилуцького району, про розірвання договору оренди з відповідачем та повернення земельної ділянки у зв’язку з використанням землі не за цільовим призначенням.
З метою виконання рішення суду прокуратура звернулась до Управління адміністративних послуг міста Прилуки із заявою про скасування права оренди земельної ділянки.
Наразі реєстрація договору оренди скасована. Земельну ділянку повернено в користування сільської ради.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.