Мешканець Прилуцького району постане перед судом за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів
Установлено, що в кінці липня 2022 року, мешканець одного із сіл Прилуцького району, незаконно придбав та зберігав за місцем свого проживання, без мети збуту, особливо небезпечні наркотичні засоби у великих розмірах (каннабіс та макову соломку).
Завдяки принципової позиції Прилуцької окружної прокуратури, 05.09.2022 до Прилуцького міськрайонного суду скеровано обвинувальний акт відносно мешканця Прилуцького району щодо вчинення ним кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 309 КК України (незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів у великих розмірах).
У разі доведеності вини прокурором, за вчинення вищевказаного кримінального правопорушення правопорушнику загрожує покарання у виді штрафу від двох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років.
Прилуцька окружна прокуратура закликає всіх небайдужих громадян повідомляти службу 102 про відомі випадки незаконного виробництва, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збуту наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.